Vzdělávací Institut byl založen s myšlenkou na kvalitní a moderní vzdělávací systém pružně reagující na potřeby společnosti a respektující individualitu jedince. V tomto duchu se nese jeho neustálý rozvoj a nově vznikající partnerství.

Konečná fáze Institutu je na jedné straně on-line vzdělávací systém, poskytující možnost individuálního přístupu ke získávání nových znalostí formou vhodnou i pro ty, kteří nemohou z jakéhokoli důvodu absolvovat prezenční vzdělávání, a na druhé straně vzdělávací vesnička, poskytující kvalitní soběstačné vzdělávací prostředí pro získávání nových znalostí, praktických zkušeností a rozvoj osobnosti těch, kteří se rozhodli svůj život prožít smysluplně a naplno.

Naše práce je pro nás posláním a jsme přesvědčeni, že je na čase změnit způsob vzdělávání a budeme dělat vše pro to, abychom mohli co nejdříve otevřít bránu do nového systému rozvoje osobnosti, “školy budoucnosti”.

Je jen na nás, jaký život budeme žít.

Škola budoucnosti respektuje individualitu jedince, jeho zájmy a nadání. Škola budoucnosti vzdělává na základě rozvoje osobnosti a získávání zkušenosti, nikoli pamětným učením nepotřebného balastu zbytečně zahlcujícího mozek a odvádějícího pozornost mimo zdroj zájmu jedince. Jedině takto může vzniknout samostatná, kreativní a vůdčí osobnost.

kola-budoucnosti-e1433012722383