První krok ke zdraví

white-219983

POČET HODIN:
3 hodiny přednáška + testování
CENA:

PŘEDNÁŠEJÍCÍ:

DSC_0003
Luboš Klas
Lektor

Adresa

Na záhonech 809/6 141 00 Praha 4   Mapa

Kategorie

Životní styl
Bez-názvu-1Pojďte s námi udělat první krok ke zlepšení Vašeho zdraví. Na tomto semináři se dozvíte všechno potřebné k tomu, aby jste mohli, v několika krocích, změnit způsob života a výrazně tím zlepšit svůj momentální zdravotní stav. Zdravý životní styl není jen moderní prázdná fráze, plná zákazů, příkazů a omezení. Jde o pozvolnou změnu přístupu k sobě samému a životu jaký žijete. Součástí tohoto semináře je otestování Vašeho momentálního zdravotního stavu z jedné kapky krve, aby jste věděli na čem jste a jakou cestou se ke zdraví vydat.

Vyšetření z kapky krve se provádí pomocí speciálního mikroskopu, který je vybaven kamerou a vy tudíž máte možnost vidět na obrazovce stav vaší krve a na vlastní oči se přesvědčit o aktuálním stavu svého organismu. Z krve lze vyčíst informace například o živosti a tvaru červených krvinek, zdali netvoří tzv. ruloformy (protože ty potom neprocházejí jemnými kapilárami, což je velký problém hlavně v mozku), dále o početném poměru a stavu bílých krvinek a „naživo“ uvidíte, jak plní svojí úlohu v krvi (např. v boji s bakteriemi), ukážeme vám, co do krve rozhodně nepatří: toxické látky, těžké kovy, urátové krystaly, metabolický odpad, stresové márkery, paraziti, bakterie, plísně a stav hydratace či dehydratace organismu čili váš pitný režim a mnoho dalšího… To vše nafotíme, natočíme a uložíme, abychom spolu mohli na příští kontrole porovnat, zda je nastavený uzdravovací proces správný či je potřeba nějaké korektury. Na přání, Vám můžeme fotku vaší krve, třeba na památku :-) , poslat e-mailem.
Toto vyšetření poskytuje komplexní obraz o stavu krve a včas Vás upozorní na raná stadia onemocnění, akutní infekce, alergie, nedostatečné trávení nebo záněty, riziko kardiovaskulárních onemocnění, překyselení organizmu, riziko dny apod. Pomůže odhalit příčinu již vzniklých chorob. Vyšetření kapky krve je tedy vhodnou preventivní metodou. Nabízí možnost zakročit ještě předtím, než se nemoc objeví.

Před vyšetřením je žádoucí před alespoň 2 – 3 hodiny nic nejíst, pouze pít.

Obsah kurzu:

  • Stav zdraví aneb Únava a bolest nejsou v žádném věku „normální“.
  • Zdravý životní styl – Co to je a proč bychom ho měli brát vážně?
  • Zásady Zdravého životního stylu, které výrazně ovlivní náš zdravotní stav.
  • Jak na změnu životního stylu bez trápení a omezování.
  • Prevence zdravotních komplikací
  • Vyšetření kapky krve, objasnění momentálního stavu a doporučení pro zlepšení stavu organismu podle konkrétních výsledků.

Termíny dle dohody (min. 4 účastníci)


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /web/htdocs3/kurzyprotebecz/home/www/wp-includes/functions.php on line 3348